Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
72930

Україну запросили приєднатися до Конвенції Пан-Євро-Мед

Україну запросили приєднатися до Конвенції Пан-Євро-Мед

Степан Кубів

КИЇВ. 17 травня. УНН. Вчора, 16 травня 2017 року, Спільний комітет Регіональної конвенції про Пан-євро-середземноморські преференційні правила походження (Конвенція Пан-Євро-Мед) на шостому засіданні ухвалив рішення офіційно запросити Україну приєднатися до Конвенції Пан-Євро-Мед. Про це УНН повідомили у прес-службі Мінекономрозвитку.

“Рішення Спільного комітету є важливим процедурним кроком на шляху приєднання до Конвенції, як важливого інструменту регіональної співпраці. Приєднання до Конвенції дозволить покращити виробничі можливості українських компаній, сприятиме створенню більшої доданої вартості, збільшить притік інвестицій, сприятиме створенню нових робочих місць”, - прокоментував Перший віце-прем’єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Він додав, що приєднання до Конвенції Пан-Євро-Мед є частиною української євроінтеграції та відповідає плану Середньострокових дій Уряду до 2020 року.

“Ми сьогодні стали на крок ближчі до отримання статусу країни-учасниці Конвенції. Україна зможе забезпечити більш вигідні умови експорту українських товарів до країн-учасниць та, відповідно, розширити присутність української продукції на зовнішніх ринках”, - зазначила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України - Торговий представник Наталія Микольська.

Набуття Україною повноцінного членства передбачає низку подальших кроків згідно з Дорожньою картою дій для приєднання до Конвенції Пан-Євро-Мед. Подальші процедури включають отримання актуального тексту рішення шостого засідання Спільного комітету дипломатичними каналами, а також проведення внутрішньодержавних процедур приєднання до Конвенції, прийняття відповідного закону та інші міжнародні юридичні процедури.

У відомстві нагадали, що до набуття повноправного членства в Конвенції, українська сторона братиме участь в діяльності її робочих органів в якості спостерігача.

Як повідомляв УНН, у Мінекономрозвитку пояснили, чому здорожчає горілка.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram