Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
35610

Для забезпечення житлом півмільйона сімей переселенців знадобиться 5 млрд дол. - Г.Тука

Для забезпечення житлом півмільйона сімей переселенців знадобиться 5 млрд дол. - Г.Тука

КИЇВ. 23 травня. УНН. Для забезпечення житлом 500 тис. сімей вимушених переселенців, знадобиться 5 млрд дол. Про це під час конференції повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, передає кореспондент УНН.

"За даними якими я оперую, в Мінсоцполітики зареєстровано вимушених переселенців більше 1 млн чоловік. Далеко не всі, хто зареєструвалися як вимушені переселенці реально такими є... частина з них все таки живуть на неконтрольованої території. Якщо скоротити загальну кількість переселенців до півтора млн, а кількість осіб в сім'ї до трьох осіб, то приблизно 500 тис. сімей. Ось їх треба забезпечити житлом... За скромними підрахунками, загальна сума на рішення даної проблеми складає 5 млрд дол.", - повідомив він.

Як повідомляв УНН, за даними структурних підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій станом на 15 травня 2017 року на обліку перебувають більше 1,5 млн переселенців.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram