Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Вівторок, 07 квітня 2020 03:00
Новини: Політика
35355

П.Розенко: Україна не має єдиного підходу до реабілітації населення в умовах бойових дій

КИЇВ. 25 травня. УНН. В Україні відсутні єдині підходи щодо реабілітації населення в умовах бойових дій та не використовується міжнародний досвід психологічної реабілітації. Про це на сьогоднішньому засіданні Ради у справах осіб з інвалідністю заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передає кореспондент УНН.

"У нас відсутні єдині стандартизовані підходи щодо реабілітації населення за умов бойових дій, військових конфліктів, терористичних актів. У нас також не досконалий єдиний понятійний апарат. Не визначено види, етапи, послідовність і терміни проведення відповідної психологічної реабілітації. Не впроваджено досі уніфіковані методики і стандарти реабілітації і не затверджене одне з головних – показники і критерії оцінки ефективності застосованих методів. Також ми відчуваємо брак відповідних програм і спеціалізованих навчальних підрозділів з досвідом підготовки і вдосконалення рівня фахівців з психологічної реабілітації", - сказав П.Розенко.

Також, за словами віце-прем'єра, має місце недостатність використання міжнародного досвіду.

Тобто, зазначив П.Розенко, є дуже багато країн, які готові і здатні поділитися з Україною своїм досвідом у вирішенні подібних проблем, але, тим не менше, ця співпраця з міжнародними організаціями щодо використання міжнародного досвіду в розв’язанні конкретних проблем українців є досить фрагментарною.

Нагадаємо, П.Розенко заявив, що більше 290 тис. учасників АТО потребують допомоги держави.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram