Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 26 лютого 2020 15:22
Новини: Політика
76800

Місія МВФ заявила про порозуміння з Києвом щодо ключових реформ для четвертого перегляду програми співпраці (доповнено)

Місія МВФ заявила про порозуміння з Києвом щодо ключових реформ для четвертого перегляду програми співпраці (доповнено)

КИЇВ. 26 травня. УНН. Необхідним кроком на шляху завершення четвертого перегляду програми співпраці України з Міжнародним валютним фондом є забезпечення парламентської підтримки законопроектів щодо ключових реформ, текст яких має віддзеркалювати досягнуте з Києвом порозуміння, для чого ще необхідна подальша технічна робота в деяких сферах. Про це йдеться в оприлюдненій заяві голови місії МВФ Рона ван Родена за підсумками роботи у Києві, передає УНН.

"...Місія провела плідні дискусії з представниками влади щодо реформ, потрібних для поліпшення продуктивності, залучення інвестицій та зміцнення державних фінансів. Як це і передбачено програмою, ці дискусії фокусувалися на пенсійній та земельній реформах та на заходах, необхідних для пожвавлення приватизаційного процесу та забезпечення конкретних результатів в антикорупційних зусиллях", - сказав він.

"В той час як було досягнуто істотного прогресу у спільному розумінні визначальних компонентів цих заходів, подальша технічна робота є необхідною в деяких сферах з тим, щоби текст відповідних законопроектів віддзеркалив це порозуміння і в цілому відповідав меті реформи. Забезпечення парламентської підтримки цих законопроектів буде необхідним кроком на шляху завершення четвертого перегляду. Фахівці МВФ, пліч-о-пліч з іншими міжнародними партнерами, тісно співпрацюватимуть з представниками влади всі наступні тижні, щоби підтримати поступ в реалізації реформ", - додав голова місії МВФ.

Нагадаємо, місія МВФ зробила прогноз зростання ВВП України на рівні більше 2% і інфляції менше 10% на кінець 2017 року.

Місія МВФ відвідала Київ в період з 16 по 26 травня, щоби розпочати обговорення четвертого перегляду програми економічних реформ влади України у форматі механізму розширеного фінансування (EFF).

Джерело: УНН
Теги: МВФ
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram