Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
28410

Кількість хворих на кір українців збільшилась вдвічі за червень

Кількість хворих на кір українців збільшилась вдвічі за червень

КИЇВ. 4 липня. УНН. У червні 2017 року на кір захворіли 473 людини, що майже подвоїло число хворих з початку року до 962. Про це УНН повідомили у прес-службі МОЗ.

"Найбільше людей заразилися кором у Івано-Франківській та Одеській областях. Спалахи захворювання у червні також реєструвалися у Тернопільській та Чернівецькій областях. Загалом за останні півроку в Україні сталося 15 спалахів кору, що вразили половину областей та місто Київ. Більше 70% захворілих з початку року – 697 – діти та підлітки", - йдеться в повідомленні МОЗ.

В Івано-Франківській області у червні захворіли 253 людини, 167 – в Одеській області, у Тернопільській – 48 та Чернівецькій – 5.

Загалом за шість місяців 2017, на Івано-Франківщині зареєстровано 520 випадків кору, 344 випадки в Одеській області, 48 у Тернопільській, 11 у Дніпропетровській, 9 у Вінницькій, 8 у Чернівецькій та поодинокі випадки у Донецькій, Закарпатській, Кіровоградській, Львівській, Хмельницькій, Черкаській областях та в місті Києві.

За даними МОЗ, значна частина захворілих у 2017 році не мали усіх необхідних доз щеплення або не були щеплені проти кору взагалі.

Як повідомляв УНН, в Одеській області зросла кількість хворих на кір.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram