Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!

На одному з держпідприємств Мінрегіону виявлено конверцентр

На одному з держпідприємств Мінрегіону виявлено конверцентр

конверцентр

КИЇВ. 7 липня. УНН. На ДП "НДІ Проектреконструкція" виявлено конвертаційний центр та структури, що підробляли документи. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, передає УНН.

"У ході огляду одного з приміщень встановлено, що там розміщено ряд комерційних організацій з ознаками конвертаційного центру та структури, що займалися підробкою документів органів державної влади. У самому приміщені виявлено понад 50 печаток та штампів комерційних, державних установ і організацій, а саме: Пенсійного фонду, реєстраторів, приватних і державних нотаріусів, правоохоронних органів. В зв’язку з виявленими фактами, мною ініційовано звернення до органу досудового розслідування – Слідчого відділу Нацполіції Печерського РУГУ в м.Києві", — повідомив начальник Відділу управління державною власністю Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Олександр Провоторов за результатами контрольного огляду щодо використання державного майна, переданого Мінрегіоном в управління ДП Олександр Провоторов.

Зазначається, що під час перевірки ДП "НДІ Проектреконструкція", що входить до сфери управління Мінрегіону, Відділом управління державною власністю міністерства виявлено конвертаційний центр та структури, що підробляли документи.

Зокрема, встановлено, що керівництвом ДП НДІ "Проектреконструкція" передано комерційним структурам приміщення без укладення відповідних договорів з Фондом держмайна, які повинні погоджуватися Мінрегіоном.

О.Провоторов зазначив, що на місце викликано слідчо-оперативну групу Печерського РУГУ Нацполіції у Києві для огляду місця події.

"Після закінчення перевірки буде прийняте відповідне кадрове рішення стосовно керівництва ДП НДІ "Проектреконструкція",- додав він.

Як повідомляв УННконвертаційний центр з місячним обігом у 30 млн грн викрили в Одесі.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram