Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика

Україна має віддати протягом 2018-2019 рр. близько 10 млрд дол. боргів – експерт

Україна має віддати протягом 2018-2019 рр. близько 10 млрд дол. боргів – експерт

борги

Уряд, за словами експерта, намагатиметься поновити співпрацю з міжнародними фінансовими інституціями, в тому числі, МВФ, аби виконати взяті на себе боргові зобов’язання

КИЇВ. 9 липня. УНН. Україна протягом 2018-2019 років повинна віддати близько 10 млрд дол. державних зовнішніх запозичень. Про це у коментарі УНН розповів експерт з економічних питань Олег Устенко.

"В цьому році Україна мала віддавати 2,6 млрд дол. державних зовнішніх запозичень. Що стосується 2018-2019 років, то Україна має віддати приблизно 10 млрд дол. зовнішніх державних запозичень. А це вже зовсім інша ситуація і треба буде намагатися зберегти співпрацю з міжнародними фінансовими інституціями. З цієї точки зору, українська сторона буде достатньо вмотивовано намагатися поновити співпрацювати з Фондом (МВФ – ред.) вже в кінці цього року", - зазначив експерт.

О.Устенко вважає, що уряд намагатиметься поновити співпрацю з міжнародними фінансовими інституціями, в тому числі, МВФ, аби можна було виконати взяті на себе боргові зобов’язання.

Нагадаємо, міністр фінансів України Олександр Данилюк повідомляв, що очікується черговий транш фінансової допомоги Міжнародного валютного фонду восени.

У Нацбанку заявили, що один із траншів МВФ, які Україна планувала отримати цього року, буде перенесений на 2018 рік.

Крім того, відповідно до трирічної бюджетної резолюції, планується зниження протягом 2018-2020 років рівня державного боргу з 66,8% ВВП до 55% у 2020 році, зменшення дефіциту бюджету з 3% до 2%

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram