Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 13 листопада 2019 21:59
Новини: Політика

Прем'єр виступив за створення фонду підтримки українських стартапів

Прем'єр виступив за створення фонду підтримки українських стартапів

В.Гройсман

КИЇВ. 21 липня. УНН. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за створення великого фонду для підтримки українських стартапів, який може бути профінансований за рахунок Державного бюджету та коштом крупних міжнародних інвесторів, передає УНН з посиланням на Урядовий портал.

Учасники зустрічі Прем'єра з членами наглядової ради ГО "Українська асоціація венчурного та приватного капіталу" наголосили, що інвестори зацікавленні вкладати кошти в низку галузей України, зокрема ІТ-сферу, кібербезпеку, технології подвійного призначення, військові технології. І створення фонду могло б сприяти оптимізації процесу пошуку та запрошення інвесторів рівня, приміром, Європейського інвестиційного фонду.

Читайте також: П.Порошенко запросив грузинських інвесторів та підприємців в Україну

Глава Уряду запропонував сформувати концепцію роботи фонду і поєднати його діяльність з роботою Ради інновацій, утвердження якої відбудеться найближчим часом. В.Гройсман додав, що обговорення та схвалення такої концепції дозволить Уряду швидко опрацювати можливості участі держави у формування бюджету фонду.

Прем’єр висловив переконання, що в Україні потрібно "створити замкнену екосистему підтримки інвестицій та інновацій", яка сприятиме розробці технологічних рішень та впровадженню їх в економіку, а заразом зніме накопичені проблеми інвестиційного розвитку в частині, зокрема тиску на бізнес.

Читайте також: Гройсман: уряд має забезпечити відсутність тиску правоохоронців на підприємства

Він нагадав, що зараз вже є чотири дієві механізми такої системи: Офіс залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest, Національний комітет з промислового розвитку, Офіс з просування експорту, Рада з підтримки інновацій.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram