Понеділок, 19 листопада 2018 05:23
Загрузка...

Українські синхроністки здобули п'яту "бронзу" на ЧС в Угорщині

синхронне плавання

КИЇВ. 21 липня. УНН. Українська команда синхроністок у складі Анни Волошиної, Єлизавети Яхно, Анастасії Савчук, Ксенії Сидоренко, Олександри Кашуби, Марини та Владислави Алексєєвих і Яни Нарежної завоювали бронзові нагороди в довільній програмі на чемпіонаті світу в Угорщині. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу Мінмолодьспорту.

Як зазначається, знову за третє місце українки боролися з японською командою. У Мінмолодьспорту зауважили, що в технічній програмі саме японки зуміли обійти українок і виграти бронзові нагороди.

У довільній програмі українські синхроністки взяли реванш, випередивши суперниць в боротьбі за "бронзу" на 0,83 бала.

22 липня, в заключний день змагань, у денній сесії відбудеться фінал комбінованих груп.

Ця бронзова медаль, як повідомляється, стала вже п’ятою в активі наших синхроністок, та шостою - в активі національної збірної України.