Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Культура

Україна запропонувала включити до календаря ЮНЕСКО дві свої пам'ятні дати

Україна запропонувала включити до календаря ЮНЕСКО дві свої пам'ятні дати

ЮНЕСКО

КИЇВ. 26 липня. УНН. Україна запропонувала ЮНЕСКО включити до календаря пам'ятних дат 100-річчя з дня народження українського педагога Василя Сухомлинського та 100-річчя створення Національної академії наук України. Про це повідомляє прес-служба Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, передає УНН.

"За ініціативи Міністерства освіти та науки та Національної академії педагогічних наук, а також Національної академії наук України Секретаріат Національної комісії України у справах ЮНЕСКО своєчасно подав пропозиції про включення до згаданого Календаря (пам'ятних дат ЮНЕСКО - ред.) відповідно 100-річчя з дня народження видатного українського педагога Василя Сухомлинського та 100-річчя створення Національної академії наук України, що відзначатимуться у 2018 році, та вжив відповідних заходів з просування цих пропозицій", - сказано у повідомленні.

Читайте також: Бурсу на території Софії Київської відреставрують за вимогою ЮНЕСКО

Зазначається, що 201-а сесія Виконавчої ради ЮНЕСКО у квітні ухвалила рекомендацію Генеральній конференції ЮНЕСКО, що відбудеться у листопаді у Парижі, включити до Календаря пам’ятних дат ЮНЕСКО на 2018-2019 рр. відзначення українських ювілеїв.

Читайте також: Мінкульт попросить ЮНЕСКО відреагувати на незаконні розкопки в окупованому Криму

Календар пам'ятних дат ЮНЕСКО укладається на дворічний період. Кожна держава-член має право подати лише дві свої пропозиції.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram