Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше

На запорізькому оборонному підприємстві створюють радіолокаційну станцію нового покоління

На запорізькому оборонному підприємстві створюють радіолокаційну станцію нового покоління

іскра

ЗАПОРІЖЖЯ-КИЇВ. 31 липня. УНН. У Запоріжжі на КП НВК "Іскра" створюють дослідний зразок радіолокаційної станції нового покоління 80К6Т, яка працює на твердотільних модулях. Про це кореспонденту УНН повідомили у прес-службі оборонного підприємства.

"Радіолокаційна станція 80К6Т відповідає всім світовим стандартам. Зокрема, станція обладнана транзисторним передавачем і має можливість транспортування американським військово-транспортним літаком "С-130 Hercules", -  повідомили на підприємстві.

За допомогою новітньої радіолокаційної станції можна буде автоматично виявляти та визначати три координати, "прив'язку" сигналів державного впізнання та супроводжувати виявлені цілі на малих, середніх, а також великих висотах.

"Коли ми розробляли РЛС 80К6Т, врахували всі недоліки попередніх моделей і досвід кращих світових зразків. Новітня станція має високі експлуатаційні та тактико-технічні характеристики. Вона максимально адаптована до використання в польових умовах. Зокрема, її можна оперативно налагодити і відремонтувати безпосередньо в полі", - зазначили розробники НВК "Іскра".

Перший дослідний зразок радіолокаційної станції планують презентувати у жовтні на виставці у Києві.

Раніше УНН повідомляв, що Європейський авіабудівний концерн Airbus оголосив про те, що розробляє винищувач нового покоління, який об'єднає в собі характеристики бойового літака, дрона, супутника і командного центру.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram