Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка

Кабмін оголосив конкурс з продажу ліцензій на 4G

Кабмін оголосив конкурс з продажу ліцензій на 4G

4G

КИЇВ. 9 серпня. УНН. Кабінет міністрів України затвердив постанову про проведення тендерів з продажу ліцензій на користування радіочастотним зв'язком 4G. Таке рішення сьогодні було ухвалено на засіданні уряду, передає кореспондент УНН.

За словами першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, проект постанови дозволить Нацкомісії, що здійснює регулювання у сфері зв'язку та інформації, підготувати і провести тендери з продажу ліцензій на користування радіочастотним ресурсом у діапазоні 1800 МГц.

Також цей документ, за його словами, встановлює мінімальний розмір плати за видачу відповідних ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України на конкурентних засадах. "За розрахунками, загальна сума цієї плати лише по частоті 1800 МГц складає близько 4 млрд грн до бюджету", - сказав він.

Читайте також: Бюджет отримає 10 млрд грн. від тендеру на впровадження 4G цього року - В.Гройсман

У свою чергу голова Нацкомісії, що здійснює регулювання у сфері зв'язку та інформації, Олександр Животовський розповів, що вже на цей рік заплановано проведення тендерів по двох діапазонах - 1800 і 2600 МГЦ.

"По діапазону 2600 МГц всі рішення уряду вже прийняті і ми готуємо тендер на четвертий квартал 2017 року", - уточнив голова Нацкомісії.

За його словами, для проведення тендерів у діапазоні 1800 МГц потрібно внести зміни до плану радіочастотного ресурсу, вони вже всіма погоджені і можуть бути винесені на затвердження уряду. "Проведення тендеру ми плануємо оголосити в четвертому кварталі 2017 року", - сказав він.

Він також зазначив, що початкова вартість ліцензій становитиме близько 4 млрд грн.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram