Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка

Прибуток ДП "Укрхімтрансаміак" впав в 5 разів

Прибуток ДП "Укрхімтрансаміак" впав в 5 разів

укрхимтрансаммиак

КИЇВ. 9 серпня. УНН. Фінансова звітність стратегічного держпідприємства "Укрхімтрансаміак" за І квартал 2017 року свідчить про негативні тенденції в його діяльності, повідомляє УНН.

Чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) становив лише 170 млн грн, що втричі менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Крім того, прибуток ДП "Укрхімтрансаміак" у І кварталі цього року впав до 37 млн грн, що в 5 разів менше у порівнянні із І кварталом 2016 року.

Як раніше повідомляли ЗМІ, фінансовий план ДП "Укрхімтрансаміак" на поточний рік передбачає зростання витрат при різкому зниженні заробітків. Зокрема, йдеться про зниження доходів на 30% або 600 млн грн. При цьому ДП "Укрхімтрансаміак" хоче оновити свій автопарк шістьма Toyota Camry на суму 4,6 млн грн, двома Volkswagen Multivan за 3,3 млн грн та позашляховиком Nissan X-Trail за 0,7 млн грн.

Нагадаємо, сьогодні ДП "Укрхімтрансаміак" керує Ігор Трегубенко, який до цього обіймав посаду заступника директора компанії Віктора Бондика. Останнього ГПУ звинувачує у розтраті 2,5 млн дол. бюджетних коштів.

І.Трегубенко був призначений прем’єром В.Гройсманом попри результати відкритого конкурсу, завершеного Мінекономрозвитку в грудні 2016 року. Тоді переможцем конкурсу став П.Шебеста. ЗМІ називають І.Трегубенко наближеним до керівництва російського "Тольяттіазот".

На думку народного депутата Сергія Мельничука, призначення І.Трегубенко потрібно було "Тольяттіазот" для прискорення процесу банкрутства ДП "Укрхімтрансаміак", аби його потужності можно було забрати за борги.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram