Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Четвер, 09 квітня 2020 21:59
Новини: Політика

Медведчук: здійснити "українське економічне диво" більш ніж реально

Медведчук: здійснити "українське економічне диво" більш ніж реально

Віктор Медведчук

КИЇВ. 10 серпня. УНН. Здійснити "українське економічне диво" більш ніж реально. Таку думку в своєму блозі висловив лідер Громадського руху "Український вибір - Право народу" Віктор Медведчук, передає УНН.

На його думку, євроінтеграційні реформи Яценюка-Гройсмана, які, по суті, звелися до підвищення цін і зниження соціальних стандартів (тепер українці при африканських зарплатах за послуги ЖКГ платять вже за європейськими тарифами) привели до тотального зубожіння народу. 86% громадян, опитаних у червні Research & Branding Group, заявили, що змушені економити на тих чи інших статтях сімейного бюджету.

Він підкреслив, що аналітики вказують, що найчастіше українці економлять на одязі, взутті і на харчуванні. Багатьом доводиться урізати такі життєво важливі статті витрат, як кошти на лікування та медикаменти. Звідси високий рівень захворюваності та смертності. Згідно негативним сценарієм прогнозу ООН, до 2050 року населення України може скоротитися до 32,6 млн осіб, а до 2100-му - ледь перевищить 16,5 млн.

"Примітно, що як статтю економії українці рідко називають відпустку, відпочинок, культурне дозвілля. Цьому є своє пояснення. Для більшості туристичні поїздки за кордон і навіть подорожі по своїй країні вже давно стали недозволеною розкішшю, настільки, що їх відсутність навіть не асоціюється з економією, а приймається як належне", - зазначив політик.

"Скільки українців перебуває за межею бідності - таємниця, покрита мороком. Щоб приховати реальний стан справ в країні, чиновники, кричущі про успіхи і перемоги реформ, навіть розробили три групи критеріїв для оцінки бідності. Однак для подолання бідності - ганебного для європейської держави в XXI столітті явища - не роблять нічого", - вважає лідер.

Хоча це можна і потрібно робити. Всього-то необхідно відмовитися від провального зовнішньоекономічного курсу країни, повернутися на традиційні і перспективні ринки збуту, запустити роботу промисловості (це підстьобне також розвиток малого і середнього бізнесу), збільшити експорт. Почне зростати економіка - з'являться нові робочі місця, поповниться казна, що дозволить підвищити соціальні стандарти. Всі ці процеси взаємопов'язані - варто запустити один і інші починають працювати, як злагоджений механізм. Здійснити "українське економічне диво" більш ніж реально. В історії нашої держави вже був такий етап. Нагадаю: до приходу "помаранчевої" команди Ющенка Україна демонструвала колосальний економічний підйом, темпи зростання ВВП становили 12,4%, українську економіку по праву вважали найперспективнішою на пострадянському просторі.

"Можу авторитетно стверджувати: для  "українського економічного дива" не потрібні натовпи "реформаторів" польсько-американсько-грузино-прибалтійського розливу, поради та програми міжнародних лихварів. Потрібні грамотні менеджери, професійні управлінці, які не показні, а справжні патріоти України, які здатні мислити стратегічно - на 5, 10, 20, 50 років вперед, які готові працювати не в інтересах олігархів і міжнародних лихварів, а в інтересах народу. Працювати, що не заганяючи країну в кабалу непосильними кредитами (віддавати їх доводиться ж зараз, і з кожним роком виплати будуть тільки рости), а піднімаючи економіку, нарощуючи промисловість, вибудовуючи взаємовигідне економічне співробітництво з нашими партнерами як на Заході, так і на Сході. Тільки тоді ми зможемо забезпечити гідні зарплати і пенсії - дійсно європейські стандарти для України", - резюмував Медведчук.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram