Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше

Прокурора "ДНР" заочно судитимуть на Донеччині

Прокурора "ДНР" заочно судитимуть на Донеччині

Прокурор ДНР

КИЇВ. 11 серпня. УНН. Обвинувальний акт щодо заступника начальника організаційно-контрольного відділу т. зв. "генеральної прокуратури ДНР" скеровано до суду. Жінці загрожує до 15-ти років за ґратами. Про це передає УНН з посиланням на прес-службу прокуратури Донецької області.

У ході досудового розслідування встановлено, що 40-річна мешканка м. Донецька, будучи восени 2014 року звільненою за власним бажанням з посади прокурора Донецької міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері, з січня 2015-го року співпрацює з терористичною організацією "ДНР".

На даний час вона обіймає посаду заступника начальника організаційно-контрольного відділу т. зв. "генеральної прокуратури ДНР", який здійснює організаційне забезпечення управлінських заходів "генерального прокурора ДНР" і його заступників та контролює незаконну діяльність органів та підрозділів відомства.

Також вона надає злочинні накази підпорядкованим їй особам та здійснює контроль за додержанням нормативно-правових актів, прийнятих всупереч Конституції України та направлених на порушення прав громадян України, що проживають на тимчасово захопленій бойовиками території Донеччини.

Дії обвинуваченої кваліфіковано як участь та сприяння діяльності терористичної організації (ч.1 ст.258-3 Кримінального кодексу України).

"На даний час обвинувальний акт спрямовано до суду для проведення заочного судового розгляду", - йдеться у повідомленні.

Жінці загрожує до 15-ти років за ґратами.

Як повідомляв УНН 11 серпня, лиманські поліцейські затримали представника міністерства "ДНР".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram