Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 14 серпня 2022 18:02
Новини: Економіка

За показниками імпорту грузинського вина Україна наздоганяє Китай

За показниками імпорту грузинського вина Україна наздоганяє Китай

вино

КИЇВ. 15 серпня. УНН. За п'ять місяців 2017 року в Україну було імпортовано 2,9 млн пляшок грузинського вина об'ємом 0,75 літра. Таким чином, наша країна увійшла в трійку лідерів за показниками імпорту грузинського вина. Про це повідомляє Національне агентство вина Грузії, передає УНН.

На першому місці за обсягами імпорту грузинського вина опинилася Росія з 19,3 млн пляшок, на другому - Китай з 3,8 млн пляшок.

В цілому, за січень-червень Грузія експортувала 31,5 мільйона пляшок натурального виноградного вина в 44 країни світу. І це на 59% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як повідомляв УНН, українське вино Мадера потрапило в перелік кращих вин світу.

При цьому, за словами експерта, директора з маркетингу компанії Eastern Beverage Trading О.Безуглого, ринок українського вина дуже перспективний.

Також в нашій країні поступово розвиваються невеликі виробники вина.

"Згідно з інформацією Мінагрополітики, в Україні 45 тис. га виноградників і потенціал збільшення площ оцінюється в 300 тис. га. Врожайність зросла з 30 ц/га в період УРСР до поточних 100 ц/га.

В Україні поступово розвиваються невеликі виробники вина, сортів винограду і комбінацій купажів стає все більше. Українське вино дуже привабливе за ціною і якість продукції поліпшується.

Не варто забувати також про українські вина, які можна долучити до унікальної спадщини. Чого тільки варта лінійка кріплених і десертних вин "Коктебель" - "Мадера", "Мускат", "Кагор", які завоювали десятки нагород на світових конкурсах", - розповів він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram