Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка

Індексацію тарифів на 22,5% на вантажоперевезення залізницею запланували у жовтні

Індексацію тарифів на 22,5% на вантажоперевезення залізницею запланували у жовтні

потяг

КИЇВ. 16 серпня. УНН. ПАТ "Укрзалізниця" запланувала провести індексацію тарифів на перевезення вантажів на 22,5% на жовтень 2017 року замість червня цього року. Про це йдеться в доопрацьованому проекті консолідованого фінансового плану товариства на 2017 рік, передає УНН.

Як зазначили у підприємстві, в липні 2017 року Міністерство інфраструктури повернуло проект наказу про індексацію тарифів на перевезення вантажів, який ПАТ "Укрзалізниця" розраховувало отримати з червня 2017 року.

ПАТ "Укрзалізниця" доопрацювало проект консолідованого фінансового плану товариства на 2017 рік і в останній редакції документу планову індексацію тарифів на 22,5 % перенесено на жовтень 2017 року. 

Індексація тарифів на залізничне перевезення пасажирів в межах України в 2017 році не передбачена.

Читайте також: "Укрзалізниця" оновить вантажний рухомий склад

За даними підприємства, у проекті, наданому 10 серпня 2017 року до Міністерства економічного розвитку і торгівлі, доходи від діяльності товариства заплановані у сумі 80,6 млрд грн, що менше у порівнянні з попереднім проектом на 2,3 млрд грн. Чистий дохід від перевезення вантажів, пасажирів та допоміжного виробництва запланований на рівні понад 76 млрд грн. Решта – доходи від інших видів діяльності. Передбачено, що чистий прибуток становитиме 59,8 млн грн.

Витрати від діяльності ПАТ "Укрзалізниця" на 2017 рік заплановані у сумі 80,5 млрд грн та зменшені у порівнянні з попереднім проектом на 1,2 млрд грн. Проектом плану на 2017 рік передбачається освоєння капітальних інвестицій на суму 16 млрд грн, що на 6,7 млрд грн менше попереднього проекту.

Читайте також: "Укрзалізниця" модернізує 14 вагонів для перевезення військової варти до кінця року – Мінінфраструктури

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram