Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка

Тендер "Укрзалізниці" за формулою Platt's досі залишається заблокованим

Тендер "Укрзалізниці" за формулою Platt's досі залишається заблокованим

Укрзалізниця

КИЇВ. 16 серпня. УНН. Закупівля філією "Центр забезпечення виробництва" (ЦЗВ) ПАТ "Укрзалізниця" 90 тис. тон дизельного палива із застосуванням котирувань Platt's досі заблокована, передає УНН з посиланням на портал державних закупівель ProZorro.

Як випливає із розміщеної інформації, "Укрзалізниця" планувала провести аукціон 8 серпня. Мова про закупівлю 90 тис. тон дизпалива одним лотом з очікуваною вартістю 1,99 млрд грн.

Так, 2 серпня т. р. тендерний комітет ЦЗВ допустив до аукціону шість компаній, серед яких "Сокар Україна", "ОККО Контракту","Елемент Нафта", "Анвітрейд", "Трейд Коммодити" і "Нафтотрейд Капітал".

Однак, аукціон так і не відбувся, оскільки ТД "Сокар Україна", "ОККО Контракт" і ТОВ "Елемент Нафта" заблокували процедуру шляхом подачі скарг до АМКУ.

Компанії-скаржники стверджують, що тендерна документація інших учасників закупівлі не відповідає умовам торгів. Згодом, до АМКУ вернулося і ТОВ "Нефтетрейд-капітал", що оскаржило дії Замовника на предмет порушення Закону України "Про публічні закупівлі" при допущені тендерних пропозицій учасників до аукціону.

Як випливає з розміщеної на ProZorro інформації, розгляд скарг компаній мав відбутися 15 серпня о 10 годині ранку в АМКУ. Разом з тим, станом на 16 серпня, інформація щодо прийнятого рішення Комітетом на Prozorro поки що не оприлюднена.

Як повідомляв УНН, єдиною компанією, яка не стала блокувати формульний тендер "УЗ" виявилися "Трейд Коммодіті", яка за підсумками шести місяців поточного року стала лідером державних закупівель "Укрзалізниці".

Додамо, що за даними Prozorro, тендерні перемоги компаній групи "Трейд Коммодіті" заощадили понад 725 млн грн державних коштів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram