Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика

Уряд вніс зміни у процес надання субсидій населенню

Уряд вніс зміни у процес надання субсидій населенню

субсидії

КИЇВ. 21 серпня. УНН. Кабінет міністрів України ухвалив постанову, якою вдосконалив процес надання житлових субсидій населенню. Про це повідомляє прес-служба уряду, передає УНН.

"Уряд України своїм рішенням удосконалив процес надання житлових субсидій населенню і зменшив період, за який враховуються доходи домогосподарств, з чотирьох до двох останніх кварталів," - йдеться у повідомленні.

Крім того документ дозволяє призначати субсидію недієздатній особі за заявою опікуна, а також врегульовує питання виплати призначеної субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу у разі смерті особи, якій було призначено субсидію.

Читайте також: Уряд пропорційно розподілив 14,1 млрд грн на дофінансування субсидій

Відповідна постанова КМУ №609 передбачає, що субсидія не призначатиметься лише за наявності заборгованості, загальна сума якої перевищуватиме 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Також урядом переглянуто соціальні нормативи споживання газу для побутових потреб і врегульовано питання проведення розрахунку невикористаних сум субсидій об'єднаннями співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельними кооперативами.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram