Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика

Д.Трамп розповів про стратегію США в Афганістані

Д.Трамп розповів про стратегію США в Афганістані

Дональд Трамп

КИЇВ. 22 серпня. УНН. Президент США Дональд Трамп, виступаючи зі спеціальним зверненням на військовій базі Форт-Майер в Вірджинії, розповів про подальші дії Сполучених Штатів щодо Афганістану, передає УНН з посиланням на ВВС. 

Під час промови Д.Трамп визнав те, що спочатку хотів вивести американські війська з Афганістану, але замість цього вирішив залишитися і "боротись за перемогу", уникаючи при цьому помилок, здійснених в Іраку. Також він зазначив, що поспішне виведення військ США з Афганістану залишить вакуум влади, який заповнять терористи.

"Америка буде працювати з афганським урядом, поки ми бачимо зобов'язання та прогрес", - зазначив президент США.

Також під час промови Д.Трамп заявив, що Сполучені Штати більше не будуть повідомляти про чисельність своїх військ, задіяних в операціях проти терористів, і взагалі про свої військові плани.

"Ми не будемо говорити про чисельність військ або наші плани щодо подальших військових дій", - сказав він. 

Д.Трамп також висловив сподівання, що союзники підтримають його у новій стратегії, заявивши, що він хоче, щоб вони підвищили внесок своїх країн.

Як повідомляв УНН, президент США Дональд Трамп заявив, що повноваження американських військових в Афганістані будуть розширені для боротьби з терористами.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram