Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!

Енергоблок №2 Хмельницької АЕС відключили від енергомережі

Енергоблок №2 Хмельницької АЕС відключили від енергомережі

Хмельницька АЕС

КИЇВ. 27 серпня. УНН. Енергоблок №2 Хмельницької АЕС у неділю, 27 серпня, був відключений від енергомережі для проведення середнього планово-попереджувального ремонту, ремонтні роботи енергоблоку №2 планується завершити за 63 доби, повідомили у прес-службі НАЕК "Енергоатом", передає УНН.

 

"Серед основних робіт: капітальний ремонт другого парогенератора та головного циркуляційного насоса, гідроємності системи аварійного охолодження активної зони (САОЗ-2), першого циліндра низького тиску, циркуляційного насоса, арматури; середній ремонт реакторної установки, каналів систем безпеки, а також контрольно-профілактичні роботи на системі попереднього напруження захисної оболонки", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: АЕС України за добу виробили 206,57 млн кВт-г електроенергії

В планах також роботи з продовження ресурсу обладнання. Під час планового ремонту на другому енергоблоці ХАЕС заплановано виконати низку заходів, передбачених діючими програмами з підвищення безпеки.

Радіаційний стан на промисловому майданчику ХАЕС та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Як писав УНН, 21 серпня 2017 року, енергоблок №4 Рівненської АЕС підключено до енергомережі після завершення середнього планово-попереджувального ремонту

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram