Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Київ

У Києві дітям загиблих воїнів АТО подарували шкільну форму

КИЇВ. 30 серпня. УНН. У Києві дітям із сімей загиблих воїнів АТО подарували шкільну форму та необхідне канцелярське приладдя до школи, передає УНН.

Громадська Організація "Серця Кіборгів" влаштувала сімейний фестиваль для родин, які втратили чоловіків під час бойових дій у зоні АТО. У рамках фестивалю організатори привітали дітей з початком навчального року та подарували усе необхідне до школи. Також, майже всі діти, які зареєстровані у фонді отримали шкільну форму, а майбутні першокласники стали власниками нових шкільних портфелів.

"Зараз навіть для звичайної сім’ї зібрати дітей до школи непросто. А у деяких тут присутніх є по троє дітей-школярів. Це дуже важко. Це таке невеличке свято з фуршетом та аніматорами, щоб дітки морально підготувались до початку навчального року, та й батьки також", - повідомила координатор проекту "Серця Кіборгів" Ірина Деревецька.

Також І.Деревецька запевнила, що форму до першого вересня отримали не тільки ті діти, які були присутніми на святі, а й усі зареєстровані в організації сім’ї по всій Україні.

Після офіційної частини на всіх присутніх очікував святковий фуршет, а діти провели час з аніматорами. Для гостей виступав музикант Святослав Бойко, який виконував власні пісні на тему АТО.

Крім того, ГО "Серця Кіборгів" влітку відправляла дітей загиблих воїнів АТО на відпочинок до кемпінгу у табори під Києвом, Харковом та у Карпати. Близько 200 осіб відвідали базу відпочинку у Херсонській області та 23 дитини відправили на відпочинок до Юрмали.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram