Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика

ВР запропонували імплементувати норми ЄС у законодавство про цінні папери

ВР запропонували імплементувати норми ЄС у законодавство про цінні папери

цінні папери

КИЇВ. 3 вересня. УНН. У Верховній Раді України зареєстрований проект закону "Про ринки капіталу та регульовані ринки", яким буде приведено чинне законодавство до норм Європейського Союзу у сфері фінансових послуг, корпоративного управління та діяльності компаній. Відповідний проект документу опублікований на офіційному сайті парламенту, передає УНН.

Ініціаторами проекту закону виступили народні депутати з різних фракцій та груп. Зокрема, від БПП – Руслан Демчак, Михайло Довбенко та Павло Різаненко, "Народного фронту" - Максим Поляков, групи "Відродження" - Дмитро Святаш і "Самопомочі" - Іван Мірошніченко.Законопроект покликаний імплементувати до національного законодавства України низку положень актів ЄС з питань емісії цінних паперів, прозорості інформації, торгівлі цінними паперами, ринків фінансових інструментів та похідних інструментів.

У пояснювальній записці документу зазначається, що ухвалення цього законопроекту дозволить розширити учасникам ринків капіталу спектр фінансових послуг, сприяти ефективному розвитку ринків похідних цінних паперів та деривативів.Також прийняття цього законопроекту сприятиме підвищенню ефективності та надійності функціонування ринків капіталу, розвитку ринку корпоративних облігацій та створенню умов для забезпечення ефективного захисту прав власників корпоративних облігацій, облігацій внутрішніх місцевих позик, облігацій міжнародних фінансових організацій та іпотечних облігацій тощо.

Крім того, як ідеться у проекті документа, він спростить процедуру приватного розміщення цінних паперів.

Нагадаємо, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) схвалила доопрацьований проект рішення "Про внесення змін до Положення про допуск цінних паперів іноземних емітентів до обігу на території України", яким процедура отримання дозволу на обіг іноземних цінних паперів суттєво спрощується.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram