Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Неділя, 29 березня 2020 06:54
Новини: Політика

Комітет рекомендував ВР удосконалити порядок подання Е-декларацій

Комітет рекомендував ВР удосконалити порядок подання Е-декларацій

Е-декларація

КИЇВ. 6 вересня. УНН. Комітет з питань запобігання та протидії корупції рекомендував Верховній Раді прийняти в цілому законопроект  №6289 "Про внесення змін до статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" щодо удосконалення порядку подання декларації з метою запобігання збоїв у роботі електронної системи. Це питання обговорювали на зустрічі народних депутатів Комітету з питань запобігання та протидії корупції, передає УНН.

Як повідомляється, прийняття законопроекту надасть можливість подати електронну декларацію особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, без перешкод, які виникають через перевантаженість електронної системи.

"В 2017 році приблизна кількість декларантів, які мають подати декларації, складає 800 тис осіб, з яких більша частина починають їх подавати за тиждень-два до кінцевої дати. Звичайно, це створює велике навантаження на ресурси Реєстру декларацій. В результаті, система не працює. Поки що ні НАЗК, ні Державне підприємство "Українські спеціальні системи" не здатні у повній мірі забезпечити належну роботу Реєстру. Тому в законопроекті пропонується зменшити навантаження на Реєстр, які виникають наприкінці терміну подання е-декларацій. Пропонується, шляхом внесення відповідних змін, визначити в Законі України "Про запобігання корупції" різні строки для подання е-декларацій для різних груп декларантів", – прокоментував народний депутат України Ігор Артюшенко.

Як повідомляв УНН, національне агентство з питань запобігання корупції з початку 2017-го року опрацювало 98 антикорупційних програм органів державної влади. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram