Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Неділя, 29 березня 2020 04:52
Новини: Політика

У МОЗ оголосили новий конкурс на посаду держсекретаря

У МОЗ оголосили новий конкурс на посаду держсекретаря

МОЗ

КИЇВ. 6 вересня. УНН. Сьогодні Кабінет міністрів України ухвалив рішення не призначати Наталію Шолойко державним секретарем Міністерства охорони здоров’я України та оголосити новий конкурс на цю посаду. Про це УНН повідомили у прес-службі МОЗ.

Відповідно до статті 56 Закону України “Про запобігання корупції” Секретаріатом Кабінету міністрів України було проведено спеціальну перевірку Наталії Шолойко через Національне агентство державної служби. За результатами зазначеної перевірки ДФС встановлено факт надання останньою недостовірних відомостей про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік. Зокрема виявлено розбіжності в інформації про загальну суму сукупного доходу Наталії Шолойко та членів її сім’ї – декларантом зазначені менші суми доходів.

Також згідно роз’яснень НАЗК у разі призначення Наталії Шолойко на посаду Державного секретаря МОЗ в неї може виникнути "суперечність між її приватним інтересом та службовими повноваженнями".

"Через ризик виникнення конфлікту інтересів та великий суспільний резонанс навколо призначення Наталії Шолойко державним секретарем МОЗ, урядом було ухвалене рішення переоголосити конкурс на цю посаду", – прокоментувала це рішення в.о. міністра охорони здоровя Уляна Супрун.

Нагадаємо, що у грудні 2016 комісія з державної служби обрала Наталію Шолойко на посаду державного секретаря Міністерства охорони здоров’я. Проти цього призначення виступили ряд громадських організацій, звинувативши Наталію Шолойко в конфлікті інтересів через те, що вся сім’я кандидатки пов’язана з фармацевтичним бізнесом.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram