Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика

Для імплементації закону "Про ринок електроенергії" треба 100 нормативно-правових актів

Для імплементації закону "Про ринок електроенергії" треба 100 нормативно-правових актів

Електроенергія

КИЇВ. 15 вересня. УНН. Для імплементації закону "Про ринок електричної енергії" необхідно розробити близько 100 нормативно-правових актів та вирішити реорганізацію та корпоратизацію держпідприємств. Про це під час першого засідання Координаційного центру щодо імплементації закону "Про ринок електричної енергії" заявив віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон, передає кореспондент УНН.

"Нам потрібно сконцентрувати зусилля над розробкою нормативно-правової бази, адже з даного закону випливає потреба в розробці не менше 100 нормативно-правових актів. Також питання організації, а саме реорганізації державного підприємства "Енергоринок", питання корпоратизації національної енергетичної компанії "Укренерго", питання реорганізації державної інспекції з енергетичного нагляду," - сказав Кістіон.

Він зазначив, що технічні питання також випливають з вимог даного законопроекту. Мова йде про впровадження в експлуатацію програмного забезпечення, технічного забезпечення товарів, робіт і послуг які забезпечать функціонування нових сегментів ринку електроенергії.

Читайте також: НКРЕКП втратить право формувати ціну на електроенергію через 2 роки – Д.Вовк

Кістіон додав, що ключовими суб'єктами, на які покладається виконання цих вимог це НКРЕКП, Міністерство енергетики та вугільної промисловості, державне підприємство "Енергоринок", та Національна енергетична компанія "Укренерго".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram