Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика

Заборона продажу алкоголю у столичних МАФах - популізм та буде скасована через суд - юрист

Заборона продажу алкоголю у столичних МАФах - популізм та буде скасована через суд - юрист

мафи

КИЇВ. 15 вересня. УНН. Рішення столичної мерії про заборону продажу алкоголю у МАФах – популізм, і скоріш за все, воно знову буде скасоване у судовому порядку. Про це у коментарі УНН розповів юрист Владислав Білоцький.

"На мою думку, це все-таки популістичне рішення. Вони таким чином намагаються, так би мовити, заборонити продаж. Та, на мою думку це нове рішення знову буде оскаржено в судді. І в принципі є гарні перспективи, що його також скасують," - сказав він.

Юрист нагадав, що раніше столичні депутати намагалися скасувати реалізацію алкоголю і в стаціонарних точках продажу, проте в них нічого не вийшло.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кияни не відчули на собі позитивного впливу від рішення про нічну заборону продажу алкоголю 

"Це просто популізм. Вони ж намагалися і в стаціонарних точках скасувати продаж, але, як ми знаємо, в них не вийшло, бо в суді відмінили цю заборону. І по новому рішенню, яким вони саме в МАФах заборонили, вони пішли іншим шляхом. Вони не заборонили, а виключили торгівлю алкоголем з переліку дозволів, які видаються на МАФи. Тобто, пішли трішки іншим шляхом, але шлях через суди один. І перспективи на скасування цього рішення є," - додав В.Білоцький.

Нагадаємо, Київрада, попри рішення суду, повторно заборонила продаж алкоголю в МАФах.

Так, у квітні 2016 року Київрада вже приймала рішення про заборону продажу алкоголю у МАФах. Однак, згодом, через суд, підприємці домоглися скасування такої заборони.

Додамо, що три інстанції господарського суду визнали ще одне рішення КМР стосовно алкоголю – незаконним. Мова про запровадження нічних обмежень на продаж алкогольних напоїв у столиці.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram