Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка

Гройсман розповів про плани підтримки фермерства та тваринництва у 2018 році

Гройсман розповів про плани підтримки фермерства та тваринництва у 2018 році

Гройсман

КИЇВ. 15 вересня. УНН. На розвиток фермерських господарств передбачено витратити близько 1 млрд грн, а на компенсацію відсоткової ставки при будівництві нових тваринницьких комплексів буде передбачено 22,3 млрд грн. Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає кореспондент УНН.

"На минулому уряді ми затвердили програму розвитку фермерських господарств і ми передбачаємо 1 млрд грн прямих коштів під повним наглядом Асоціації фермерів для того, щоб кожна гривня з цього 1 млрд дійшла до безпосередньо фермерського господарства" - сказав В.Гройсман.

Також за словами Гройсмана Уряд планує створити умови для збільшення поголів'я великої рогатої худоби та свиней.

"М'яса, нам потрібно, щоб в країні було більше... Ми будемо компенсувати з цих 22,3 млрд грн відсоткову ставку на будівництво нових тваринницьких комплексів в країні. Нові ферми, нові тваринницькі комплекси, нові молочні комплекси. Це дасть можливість нам наситити зсередини ринок України якісним м’ясом, якісним молоком, збільшити поголів’я тварин і це, в тому числі дасть можливість нам зменшити внутрішні ціни на цю продукцію", - сказав В.Гройсман.

Нагадаємо, на підтримку аграрного сектору в 2018 році уряд планує спрямувати 7,3 млрд грн. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram