Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика

Митний союз між ЄС та Україною не може бути укладений у найближчому майбутньому – Расмуссен

Митний союз між ЄС та Україною не може бути укладений у найближчому майбутньому – Расмуссен

Андерс Фог Расмуссен

КИЇВ. 16 вересня. УНН. Митний союз між ЄС та Україною не може бути укладений у найближчому майбутньому, проте перспектива більшої економічної інтеграції допоможе Києву запроваджувати угоду про вільну торгівлю. Про це на полях YES повідомив колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен, передає УНН.

Радник президента України Андерс Фог Расмуссен вважає, що пропозиція створення Митного союзу між ЄС та Україною стане заохоченням для подальших проєвропейських реформ в Україні.

Виступаючи на Щорічній зустрічі YES Расмуссен висловив думку, що ЄС та Україна вже досягли важливих віх у розвитку своїх відносин, таких як всебічна зона вільної торгівлі (ЗВТ) та безвізовий режим. Вони допомогли у проведенні реформ в Україні.

При цьому, він наголосив, що важелі впливу ЄС на продовження трансформацій в Україні та провадження ЗВТ стануть менш потужними у більш довгостроковій перспективі, оскільки згодом розпочнеться період, пов'язаний з виборами, протягом якого посилити свої позиції прагнутимуть популісти.

"Митний союз між ЄС та Україною не може бути укладений у найближчому майбутньому, проте перспектива більшої економічної інтеграції допоможе Києву запроваджувати угоду про вільну торгівлю та долати перепони, пов’язані з інтересами, що стоять на шляху реформ", - підсумував Расмуссен.

Нагадаємо, Расмуссен також заявляв, що Україна зможе стати членом НАТО, як тільки проведе ряд необхідних реформ. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram