Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше

Голова УДО розповів про особливості охорони перших осіб держави

Голова УДО розповів про особливості охорони перших осіб держави

УДО

КИЇВ. 19 вересня. УНН. Найвразливішим місцем для нападу на особу, яка перебуває під охороною, є траса проїзду, а під час забезпечення безпеки перших осіб держав в УДО виникають непорозуміння з представниками приватної охорони. Про це журналістам розповів керівник Управління державної охорони України Валерій Гелетей, передає кореспондент УНН.

"Траса – це саме слабке місце, саме вразливе. Всі проблеми, які є в світі - 75% - це траса проїзду",- сказав В.Гелетей.

Він зазначив, що коли "охоронювана особа" сідає в автомобіль, важливо, щоб ніхто не бачив, де саме вона сидить – на передньому чи задньому сидінні і у якому саме авто з кортежу.

Разом з тим, за його словами, співробітники УДО завжди завчасно приходять у будівлі або на територію, куди має прибути "охоронювана особа".

Керівник відомства зазначив, що часто у співробітників УДО виникають непорозуміння з приватною охороною, зокрема, в готелях.

"У багато питань, коли поселяють перших осіб іноземних держав у приватні готелі, де своя охорона, і вони вважають, що вони найкращі. Ми завчасно приходимо, робимо з ними технологічну нараду і дуже в жорсткій формі кажемо, що хлопці, буде тільки так, як пише закон", - зазначив В.Гелетей.

Він також уточнив, що під час заходів, у яких беруть участь особи, яких охороняє УДО, держохорона обмежує дії навіть співробітників СБУ та поліції.

Читайте також: В Україні за 8 місяців скоєно чотири замахи на державних і громадських діячів

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram