Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика

Миротворча місія ООН на Донбасі не буде здійснюватися за російським сценарієм – Порошенко

Миротворча місія ООН на Донбасі не буде здійснюватися за російським сценарієм – Порошенко

порошенко

КИЇВ. 23 вересня. УНН. Президент Петро Порошенко наголосив, що Україна зацікавлена в отриманні канадського досвіду миротворчих операцій та запевнив, що миротворча місія ООН на Донбасі не буде здійснюватися за російським сценарієм, передає УНН з посиланням на офіційний сайт Глави держави. 

П.Порошенко під час зустрічі з представниками ЗМІ за підсумками переговорів з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, заявив, що запровадження миротворчої місії ООН на Донбасі має бути ініційоване не лише Україною, а й всіма країнами, які підтримують її у боротьбі за незалежність, відновлення територіальної цілісності і суверенітету.

"Зараз я вважаю, що у нас є унікальний шанс. Звичайно, це не буде російський сценарій. Миротворча місія має бути під мандатом ООН і розташовуватися на всій території Донбасу – до кордонів між Росією і Україною, щоб не дозволяти російським військам з озброєнням проходити до окупованих територій. І, звичайно, ми вітатимемо збільшення ролі наших партнерів у цьому питанні", - підкреслив Петро Порошенко.

Глава Української держави повідомив, що унікальний досвід Канади у здійсненні миротворчих операцій також обговорювався сьогодні під час зустрічі.

"Ми дуже зацікавлені в досвіді миротворчої діяльності Канади. Я вірю, що миротворча операція ООН стане реальним проривом у мирному врегулюванні. У цьому питанні досвід та поради наших канадських друзів були б для нас дуже корисними", - заявив український лідер. 

Як повідомляв УНН, Президент України Петро Порошенко та прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо під час зустрічі підтвердили міцні та тривалі зв’язки між Канадою та Україною та свою спільну відданість подальшому поглибленню двосторонніх відносин.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram