Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка

На субсидії цього року загалом буде виділено 62 млрд грн – Мінфін

На субсидії цього року загалом буде виділено 62 млрд грн – Мінфін

субсидія

КИЇВ. 24 вересня. УНН. На виплату субсидій на житлово-комунальні послуги для населення в цьому році загалом буде виділено 62 млрд грн. Про це розповів в ефірі NewsONE заступник міністра фінансів України Сергій Марченко, передає УНН.

"62 млрд грн (загалом буде виділено коштів на субсидії на 2017 рік – ред.)", - сказав він.

Відповідаючи на уточнення про те, що у цьому році було спочатку передбачено 40 млрд грн, потім виділено ще 14 млрд грн, чи вистачить цих коштів на цей рік на субсидії, С.Марченко відповів: "Звичайно не вистачає. Не вистачає тільки на останні місяці року. Є розуміння того, за рахунок чого ми це будемо виконувати. Як правило, останні місяці року виконуються вже в наступному році. Тому що це звіряння субсидіантів і так далі. Ці речі досить відтерміновані в часі. Цих коштів достатньо в цьому році, але питання останніх місяців 2017 року буде вирішено за рахунок бюджету 2018 року. Це так само як і в цьому році, так і в попередньо році. Питання грудня по субсидіантах вирішується у січні".

Водночас С.Марченко розповів, що на 2018 рік передбачено 55 млрд, при цьому місцеві бюджети також виділять 7 млрд.

"Передбачається передання на рівень місцевого самоврядування пільг пільгових категорій громадян. Фінансування пільг по житлово-комунальному господарству буде здійснюватися за рахунок бюджеті органів місцевого самоврядування – це близько 7 млрд грн. Якщо додасте 55 млрд грн (які передбачені у проекті держбюджету на 2018 рік на субсидії – ред.) плюс 7 млрд грн саме цих категорій. Тобто, зараз це пільги і субсидії, а буде просто субвенція на надання субсидій", - сказав він.

Як повідомляв УНН, у проекті бюджету 2018 року буде передбачено 122,7 млрд грн на підтримку малозабезпечених, 55 млрд грн з них буде спрямовано на субсидії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram