Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!

Через масове отруєння у Львові планують перевірити всі ринки

Через масове отруєння у Львові планують перевірити всі ринки

перевірка

ЛЬВІВ-КИЇВ. 27 вересня. УНН. Сьогодні у Львові на позачерговому засіданні міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій запропонувала організувати спільні комісії із залученням громадських організацій для проведення рейдових перевірок щодо дотримання умов реалізації харчових продуктів на усіх ринках міста Львова. Про це повідомляє УНН з посиланням на повідомлення прес-служби Львівської міськради.

Як розповіла головний спеціаліст Держпродспоживслужби у Львівській області Галина Пилипович, було проведено ряд перевірок, внаслідок яких було з'ясовано, що риба була приготовлена в антисанітарних умовах.

"Також розпочато дослідження роботи самої лабораторії санітарної експертизи на ринку "Привокзальний". Лабораторія зараз у стадії реорганізації, і буде підпорядкована Державному закладу ветеринарної медицини", – зазначила Г.Пилипович.

Також вона додала, що на фірму, де жінка купувала рибу, фахівців не допустили, але надали всі документи, висновки та свідоцтва. Держпродспоживслужба планує звернутися до Нацполіції для сприяння проведення цієї перевірки.

Читайте також: Причиною масового отруєння у Львові стала бактерія сальмонели

Також відомі попередні результати лабораторної експертизи.

"Ємкість, де готували рибу, уражена бактеріями кишкової палички. Дослідження ще триває, і до кінця тижня будемо мати остаточні результати – буде встановлено збудника", – зазначила завідувач Львівського міського відділу "Львівського обласного лабораторного центру" Галина Михальчук.

Сьогодні в суді буде вирішуватися питання про обрання запобіжного заходу, зазначили у поліції.

Відтак, під час засідання комісії було запропоновано організувати спільні комісії із залученням громадських організацій для проведення рейдових перевірок щодо дотримання умов реалізації харчових продуктів на усіх ринках міста Львова.

Нагадаємо, станом на сьогодні, 7 осіб з 59 гопіталізованих через отруєння рибою, виписані із Львівської лікарні.

Джерело: УНН