Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика

С.Полторак доповів Президенту, кого покарали за попередні вибухи на військових складах

С.Полторак доповів Президенту, кого покарали за попередні вибухи на військових складах

Степан Полторак

 КИЇВ. 28 вересня. УНН. Міністр оборони Степан Полторак під час засідання військового кабінету, доповів президенту України Петру Порошенко, кого покарали за попередні вибухи на військових складах, повідомляє УНН.

"Я хотів би нагадати, що ця подія в нас дійсно не перший раз, але під час подій, які ставались в Сватово, хотів би нагадати, що був звільнений заступник начальника Генерального штаба генерал-лейтенант Хижий, були притягнені до відповідальності та оголошені службові невідповідності шести генералам і 46 офіцерів. Підсумком роботи в Балаклії - до дисциплінарної відповідальності були притягнені близько 80 чоловік. Різна міра покарання, починаючи від звільнення і завершуючи зняттям з посади, і розжалуванням, і пониженням посад", - розповів міністр.

Він також зазначив, що згодом доповість Президенту і про результати розслідування надзвичайної події, що сталась на військових складах в районі Маріуполя минулої п’ятниці.

"По підсумкам подій, які відбулись у районі Маріуполя в п’ятницю, пане Президенте, я вам доповім результати розслідування і пропозицію щодо притягнення до відповідальності , які винні в тому що сталося. З цього приводу комісія на чолі з інспекцією Генерального штабу працює в зоні АТО. Я вам доповім результати", - сказав міністр.

Як повідомляв раніше УНН, Президент України Петро Порошенко під час засідання воєнного кабінету звернувся до керівників ГПУ, СБУ та Нацполіції знайти та покарати винних у трагедії в Калинівці.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram