Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика

Лікар пояснив, чому в країні не працює санітарно-епідеміологічний нагляд

Лікар пояснив, чому в країні не працює санітарно-епідеміологічний нагляд

санстанция

КИЇВ. 3 жовтня. УНН. В Україні немає дієвого санітарно-епідеміологічного нагляду. Про це під час прес-конференції повідомив лікар-токсиколог Микола Назаренко, передає УНН.

 

"В Україні немає дієвого санітарно-епідеміологічного нагляду. Він наче і є, але його ефективність - незначна. Адже, якщо в радянські часи, який би продукт харчування ви не купували - він був випущений по ДСТУ, за діючими показниками безпеки, по одній рецептурі, то сьогодні ми маємо ТУ, які, як правило, пишуть самі підприємці. Вони на свій розсуд там зазначають ті показники безпеки, які їм подобаються", - зазначив він.

М.Назаренко додав, що в умовах дії мораторію на перевірки бізнесу, говорити ефективність дії ТУ на підприємстві - не доводиться.

Нагадаємо, що в Україні діє мораторій на перевірки бізнесу, який, за словами нардепа С.Тригубенко, не вирішив проблем з корупцією, зате спровокував масові отруєння українців в різних регіонах України.

"У порівнянні з минулим роком кількість отруєнь по країні збільшилася на 41%. При цьому, діти стають жертвами антисанітарії і неякісного харчування в три рази частіше дорослих...", - пояснив він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram