Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Кримінал та НП

Українські лікарі завтра приїдуть до Краснодара для обстеження Гриба

Українські лікарі завтра приїдуть до Краснодара для обстеження Гриба

Павло Гриб

КИЇВ. 11 жовтня. УНН. Двоє українських лікарів, що вирушили за рішенням Європейського суду з прав людини до Павла Гриба, зараз перебувають в дорозі, а до Краснодара мають прибути під ранок завтрашнього дня. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН повідомив батько Павла Гриба, Ігор Гриб.

"Дійсно поїхали сьогодні два лікарі наші, українські, у відповідь на лист від Європеського суду з прав людини, в якому було запрошено наших лікарів, відвідати Павла, зрозуміти який стан його здоров’я і надати йому по можливості допомогу. Вони будуть тільки під ранок в Краснодарі. Вони їдуть машиною, зараз в дорозі і десь тільки близько 21 години будуть біля пункту пропуску, на кордоні," - сказав Ігор Гриб.

Читайте також: Україна відправила до Росії медиків для обстеження Гриба

При тому він уточнив, що один з лікарів - Василь Петрович Притула, який веде Павла з дитинства, а інший – начальник кафедри в інституті Богомольця.

"Вони фахівці у своїй справі", - сказав І.Гриб.

Читайте також: В ЄС закликали РФ негайно звільнити П.Гриба

Як повідомляв УНН, російська сторона не повідомила, у які заклади вони вивозять викраденого у Гомелі (Білорусь) українця Павла Гриба із Краснодарського СІЗО і не дала дозволу на його обстеження комісією Міністерства охорони здоров'я України.

Нагадаємо, 7 вересня стало відомо, що зниклий в Білорусі українець П.Гриб утримується в Краснодарському СІЗО.

МЗС України 8 вересня виступило із заявою про те, що вимагає від російської сторони забезпечити доступ консулів до Павла Гриба.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram