Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 18 жовтня 2018 03:26
Загрузка...

Національний Депозитарій підвищить рівень захисту інформації, щоб захиститись від кібератак

Національний Депозитарій підвищить рівень захисту інформації, щоб захиститись від кібератак

депозитарій

КИЇВ. 18 жовтня. УНН. Національний Депозитарій розпочав модернізацію матеріально-технічної бази, Резервний Центр Обробки Даних (ЦОД) підвищить рівень захисту інформації та забезпечить безперебійну роботу центрального депозитарію при виникненні кібератак. Про це повідомляє прес-центр НДУ, передає УНН.

Модернізація ЦОД НДУ допоможе збільшити потужність існуючого ЦОД та підвищить швидкість роботи депозитарної системи. Повне резервування обладнання забезпечить мінімізацію ризику втрати даних центрального депозитарію та його клієнтів. У разі виходу з ладу частини апаратного забезпечення або при замаху на інформаційну безпеку центрального депозитарію країни, ядро інфраструктури продовжить роботу.

"Наявність дублюючого ЦОД є міжнародним стандартом інфраструктури центральних депозитаріїв. Ця норма зафіксована на рівні технічних вимог Європейського регулювання центральних депозитаріїв," - зазначає Міндаугас Бакас, Голова Правління Національного депозитарію України.

Оновлення наявної системи обробки інформації (СОІ) НДУ проходило в два етапи. На першому НДУ провів конкурс на найбільш ефективний варіант реалізації розробленої моделі системи обробки інформації. На другому етапі було проведено тендер по закупівлі необхідного обладнання.

Загалом обсяг інвестицій, вкладених в модернізацію апаратної частини СОІ, склав 11 млн грн.

На сьогодні ведеться монтаж необхідного обладнання. Оновлений резервний центр обробки даних планується запустити до кінця 2017 року.

Як повідомляв УНН, команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, повідомляє про можливість кібератак на інформаційні ресурси у термін з 13 по 17 жовтня.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
загрузка...