Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка

Швидке падіння рівня споживання бензинів вдарить по бюджетах багатьох держав

Швидке падіння рівня споживання бензинів вдарить по бюджетах багатьох держав

бензин

КИЇВ. 19 жовтня. УНН. Світове споживання бензину досягне піка не пізніше 2030 року. Про це повідомила в своєму черговому дослідженні британська консалтингова компанія Wood McKenzie, передає УНН.

 

На думку аналітиків, це стане наслідком зростання ринку електромобілів і також дій регуляторів, що змушують автовиробників винаходити і поставляти на ринок автомобілі з більш економічними двигунами внутрішнього згоряння.

Експерти нагадали, що з 96 млн барелів нафти, щодня споживаних в масштабах планети, 60 млн барелів припадає саме на транспорт. Саме в цьому секторі зростання попиту на бензин до 2030 року і припиниться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: WOG став лідером за обсягами імпорту бензину А-95

При цьому, як зазначає старший аналітик Wood McKenzie, хвилювання, пов'язані з досягненням піка, ринки і держави відчують навіть раніше, оскільки нафтові компанії, швидше за все, будуть заздалегідь готуватися до зниження споживання, скорочуючи інвестиції в нафтопереробні підприємства.

При цьому, очікується, що скорочення споживання бензинів досить болісно вдарить по країнах, які залежать від паливних податків і акцизів.

"Наприклад, британські акцизи приносять скарбниці £ 28 млрд щорічно, в Росії в 2017 році, за оцінками, акциз на бензин принесе 135 млрд руб., На дизельне паливо - ще 81 млрд руб.), Тому зміни в попиті на бензин будуть вельми болючим ", - вважають аналітики.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, протестувавши А-95 на 9 відомих АЗС, ІСЕ виявив неякісний бензин в трьох мережах.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram