Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше

Більше 180 іноземців порушили вимоги в'їзду до окупованого Криму

Більше 180 іноземців порушили вимоги в'їзду до окупованого Криму

вїзд

КИЇВ. 19 жовтня. УНН. В рамках кримінального провадження, процесуальне керівництво у якому здійснюється прокуратурою АР Крим, встановлено 182 громадянина іноземних держав, які здійснили в’їзди та виїзди на територію тимчасово окупованого півострову Крим з порушенням вимог українського законодавства. Про це повідомив заступник прокурора Автономної Республіки Крим Олександр Удовиченко на засіданні п'ятого раунду консультацій Україна – Європейський Союз, передає УНН з посиланням на прокуратуру Криму.

"Так, на сьогоднішній день, в рамках кримінального провадження, процесуальне керівництво у якому здійснюється прокуратурою АР Крим, встановлено 182 громадянина іноземних держав, які здійснили в’їзди та виїзди на територію тимчасово окупованого півострову Криму з порушенням вимог українського законодавства", - сказав він.

У своєму виступі заступник прокурора автономії акцентував увагу на порушеннях прав українців на території АР Крим, зокрема, на забороні окупаційною владою діяльності Меджлісу, переслідування за політичними, етнічними та іншими дискримінаційними ознаками,  порушенні свободи слова та права на мирні зібрання.

Як повідомляв УНН, у Туреччині портам направили листа щодо заборони приймати судна з Криму.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram