Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика

Суд завтра продовжить обирати новий запобіжний захід для Розенблата

Суд завтра продовжить обирати новий запобіжний захід для Розенблата

Борислав Розенблат

КИЇВ. 19 жовтня. УНН. Солом’янський районний суд Києва переніс розгляд клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про покладення на народного депутата Борислава Розенблата нових обов’язків на 14 годину 20 жовтня. Про це повідомив слідчий суддя Олександр Бобровник, передає кореспондент УНН.

Сьогодні на засідання суду нардеп Борислав Розенблат прийшов без своїх адвокатів. Він пояснив суду, що оскільки у нього сьогодні співробітники НАБУ вилучили телефони, він не має змоги зв’язатися зі своїми захисниками.

У зв’язку з цим, Розенблат попросив суд оголосити у розгляді клопотання перерву до 14 або 15 години 20 жовтня.

Проте прокурор САП заперечував проти задоволення клопотання і сказав, що три години тому підозрюваному та його захисникам було належним чином повідомлено про засідання.

"З яких причин вони не виявили бажання бути присутніми у судовому засіданні, невідомо. За таких обставин, я вважаю, що слід застосувати вимоги ст. 53 КПК і звернутися до центру безоплатної правової допомоги для залучення так званого безоплатного адвоката для участі в окремій процесуальній дії", - наголосив прокурор.

Суд задовольнив клопотання Розенблата і оголосив перерву у розгляді клопотання САП про покладення нових обов’язків на підозрюваного до 14 години 20 жовтня.

Нагадаємо, 19 жовтня адвокат нардепа Олексій Шевчук повідомив УНН, що співробітники НАБУ затримали в аеропорту "Київ" нардепа БРозенблата

При цьому в НАБУ повідомили УНН, що Розенблат не затриманий, з ним проводили слідчі дії.

Раніше з Розенблата зняли електронний засіб контролю у зв’язку із закінченням строку дії обов’язків, які були покладені на нього судом. 

У САП повідомляли, що подадуть на розгляд суду нове клопотання про покладення на Розенблата обов’язків, в тому числі, проситимуть застосувати до підозрюваного електронний засіб контролю.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram