Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 15 жовтня 2018 11:52
Загрузка...

Українці більше довіряють волонтерам та церкві, ніж Президенту - опитування

Українці більше довіряють волонтерам та церкві, ніж Президенту - опитування

ЗСУ

КИЇВ. 23 жовтня. УНН. Згідно опитування щодо рівня довіри громадян до державних та соціальних інститутів найбільший відсоток населення віддав перевагу волонтерським організаціям, їм довіряють 66,7% опитуваних, передає УНН посилаючись на дані дослідження Центру Разумкова.

"Серед інститутів держави та суспільства найбільшу довіру громадян мають волонтерські організації (їм довіряють 66,7% опитаних), Церква (64,4%) та Збройні Сили України (57,3%). Добровольчим батальйонам довіряють 53,9% населення, Національній гвардії України (52,6%), Державна служба з надзвичайних ситуацій (50,5%), громадські організації (48,0%), Державна прикордонна служба (46,4%), українські ЗМІ (48,3%)", - повідомили у прес-центрі.

Зазначається, що число респондентів, які довіряють цим інститутам, на статистично значимому рівні перевищує число тих, хто їм не довіряє.

Читайте також: Українці довіряють ЄС більше, ніж ООН та НАТО - опитування

За даними опитування, Президенту України довіряють 24,8% опитаних, а його дії повністю підтримують 6,7% опитаних, не підтримують взагалі - 50,4%. Дії Прем’єр-міністра підтримують, відповідно, 6,0% українців.

Довідка: дослідження проводилось з 6 по 11 жовтня 2017 року. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками.

Читайте також: Більше половини населення України готові проголосувати за вступ до ЄС та НАТО - опитування

Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
загрузка...