Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика

Президент Фінляндії побачив невеликий прогрес у взаємовідносинах ЄС-Росія

Президент Фінляндії побачив невеликий прогрес у взаємовідносинах ЄС-Росія

Саулі Нійністьо

КИЇВ. 24 жовтня. УНН. Президент Фінляндії вважає, що є невеликий прогрес у стосунках між ЄС та Росією. Про це Саулі Нійністьо сказав під час зустрічі в Гельсінках з президентом Польщі Анджеєм Дудою, повідомляє УНН з посиланням на Польське радіо.

У розмовах обох президентів домінували питання безпеки східної частини Європи і загроз з боку Росії.

За словами фінського президента, як Євросоюз, так і НАТО повинні опрацювати стратегію відлякування Росії.

"Трішки діалогу довело нас до взаєморозуміння. Це невелика річ. Дуже маленька, але вона веде у доброму напрямку. Нині це дуже потрібне, якщо ми хочемо миру", - сказав президент Фінляндії Саулі Нійністьо.

Фінляндія, так само як і Польща, межує з Росією, і після російської агресії на Україну почала говорити про зростання загрози. Гельсінки не належать до НАТО, але тісно співпрацюють з Північноатлантичним альянсом.

Польський президент, у свою чергу, наголосив, що делегування додаткових військових до Польщі та балтійських країн зміцнило безпеку регіону. За словами Анджея Дуди, Росія повинна виконати взяті на себе зобов’язання.

"Політика санкцій повинна змусити Росію повністю відступити з конфлікту, який спровокувала в Луганську та Донецьку. По-друге, вона повинна відступити з Криму і припинити окупацію півострова. І щоб вона відмовилася від своєї імперської політики", - наголосив президент Польщі.

Нагадаємо, західні політики, попри наголос на збереженні санкцій відносно Росії, все ж говорять про недопущення нової "холодної війни".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram