Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 17 січня 2021 06:14

Спрацював захист реактора: енергоблок №2 Хмельницької АЕС відключено

Спрацював захист реактора: енергоблок №2 Хмельницької АЕС відключено

ХАЕС

КИЇВ. 24 жовтня. УНН. На енергоблоці №2 Хмельницької АЕС спрацював захист реактора. Блок відключено від енергомережі. Причини спрацювання захисту реактора з’ясовуються, передає УНН із посиланням на прес-службу "Енергоатому". 

Як повідомили у прес-службі, сьогодні о 06:36 під час набору потужності на енергоблоці №2 Хмельницької АЕС при стабільних рівнях в парогенераторах за помилково сформованим сигналом "зниження рівня води в парогенераторі №1 понад 650 мм від номінального рівня", спрацював захист реактора. 

Читайте також: На Рівненській АЕС через аварійну ситуацію вимкнули енергоблок

"Енергоблок №2 знаходиться в режимі "Гаряче зупинення", системи безпеки в режимі "Чергування".

Згідно з попередньою оцінкою рівня порушень за міжнародною шкалою INES дану подію класифіковано нульовим рівнем "нижче шкали", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Один з енергоблоків Южно-Української АЕС відключили від мережі

У прес-службі також відзначили, що радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Читайте також: Енергоблок №2 Хмельницької АЕС відключили від енергомережі

Довідка: Хмельницька АЕС (ХАЕС) – розташована на території Хмельницької області в місті Нетішин. У складі Хмельницької АЕС працює два енергоблоки (ВВЕР-1000) загальною потужністю 2 000 МВт (підключені у 1987 і 2004 роках). Основне призначення станції – покриття дефіциту електричних потужностей в Західному регіоні України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram