Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Київ
30855

Київрада пропонує заборонити політичну агітацію в школах

Київрада пропонує заборонити політичну агітацію в школах

КИЇВ. 9 листопада. УНН. Сьогодні, 9 листопада, на пленарному засіданні Київської міської ради депутати у першому читанні підтримали проект рішення щодо недопущення політичної діяльності та політичної агітації в загальноосвітніх навчальних закладах міста Києва. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Київської міської ради.

Депутати Київради наголошують, що відповідно до чинного законодавства, одним з принципів освіти в Україні є її незалежність від політичних партій, громадських і релігійних організацій. Залучення учнів і студентів до участі в політичних акціях під час навчально-виховного процесу не допускається. Проте в останні роки ці норми часто порушують

“На сьогодні багато депутатів не соромляться приходити у місцеві школи, аби прорекламувати себе чи свою політичну партію. Більше того, вони навіть відкривають громадські приймальні на територіях навчальних закладів. Такий стан речей недопустимий, а тому депутатам слід раз і назавжди заборонити таке свавілля”, - зазначила співавтор проекту рішення Наталія Шульга.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві створили комісію для покращення харчування школярів

Таким чином, пропонується встановити, що на території загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва не допускається розповсюдження реклами політичного характеру та здійснення політичної агітації. При цьому матеріально-технічна база навчальних закладів столиці не повинна використовуватись для розміщення громадських приймалень і політичної агітації.

У першому читанні проект рішення підтримали 85 депутатів.

Нагадаємо, Київська міська рада прийняла рішення про заборону в столиці гастролей заїжджих пересувних цирків-шапіто, які використовують у своїх номерах тварин.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram