Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Новини по темi
У Луцьку з маршрутки випав дідусь

У Луцьку з маршрутки випав дідусь

14 листопада 2017, 11:38  •  6832 перегляди
Суд призначив розгляд справи Насірова на 27 листопада

Суд призначив розгляд справи Насірова на 27 листопада

14 листопада 2017, 11:38  •  7606 перегляди
Бізнесмен не може бути нардепом: думки експертів про агробізнес Хомутинника

Бізнесмен не може бути нардепом: думки експертів про агробізнес Хомутинника

14 листопада 2017, 11:33  •  22750 перегляди
Суд розпочав розгляд скарги на запобіжний захід Авакову-молодшому

Суд розпочав розгляд скарги на запобіжний захід Авакову-молодшому

14 листопада 2017, 11:32  •  8386 перегляди
Додон розповів, за яких умов Придністров'я може стати частиною України

Додон розповів, за яких умов Придністров'я може стати частиною України

14 листопада 2017, 11:31  •  20142 перегляди
Молдова повинна відмовитися від армії - Додон

Молдова повинна відмовитися від армії - Додон

14 листопада 2017, 11:23  •  15505 перегляди
"Газпром" оскаржив рішення Стокгольмського арбітражу в спорі з "Нафтогазом"

"Газпром" оскаржив рішення Стокгольмського арбітражу в спорі з "Нафтогазом"

14 листопада 2017, 11:23  •  12512 перегляди
Президенти України та Словенії узгодили позиції напередодні саміту Східного партнерства

Президенти України та Словенії узгодили позиції напередодні саміту Східного партнерства

14 листопада 2017, 11:22  •  11730 перегляди
ВРП відсторонила суддю госпсуду Сумської області

ВРП відсторонила суддю госпсуду Сумської області

14 листопада 2017, 11:22  •  9783 перегляди
Президент підписав указ про реалізацію проекту "Я маю право!"

Президент підписав указ про реалізацію проекту "Я маю право!"

14 листопада 2017, 11:18  •  11510 перегляди

У Луцьку з маршрутки випав дідусь

На зупинці поблизу залізничного вокзалу Луцька травмувався 78-річний дідусь. Очевидці розповіли, що літній чоловік випав із маршрутки, а водій кинув потерпілого напризволяще та поїхав геть, передає кореспондент УНН.

Суспільство • 14 листопада 2017, 11:38  •  6832 перегляди
У Луцьку з маршрутки випав дідусь

Суд призначив розгляд справи Насірова на 27 листопада

Шевченківський районний суд Києва призначив до розгляду обвинувальний акт щодо відстороненого голови ДФС Романа Насірова на 27 листопада, передає УНН з посиланням на офіційний сайт Судової влади України.

Кримінал та НП • 14 листопада 2017, 11:38  •  7606 перегляди
Суд призначив розгляд справи Насірова на 27 листопада

Бізнесмен не може бути нардепом: думки експертів про агробізнес Хомутинника

Чинне законодавство забороняє народним обранцям займатися бізнесом, але в реаліях все відбуваються в точності навпаки. Про це УНН заявили експерти, коментуючи потенційне збільшення частки нардепа Віталія Хомутинника в агробізнесі країни.

Економіка • 14 листопада 2017, 11:33  •  22750 перегляди
Бізнесмен не може бути нардепом: думки експертів про агробізнес Хомутинника

Суд розпочав розгляд скарги на запобіжний захід Авакову-молодшому

Апеляційний суд розпочав розгляд скарги Генеральної прокуратури України на запобіжний захід сину міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександу та іншим фігурантам так званої справи рюкзаків, передає кореспондент УНН.

Кримінал та НП • 14 листопада 2017, 11:32  •  8386 перегляди
Суд розпочав розгляд скарги на запобіжний захід Авакову-молодшому

Додон розповів, за яких умов Придністров'я може стати частиною України

Президент Молдови Ігор Додон припустив, що Придністров’я може стати частиною України. Про це він сказав в інтерв’ю російській “Незалежній газеті”, передає УНН.

Політика • 14 листопада 2017, 11:31  •  20142 перегляди
Додон розповів, за яких умов Придністров'я може стати частиною України

Молдова повинна відмовитися від армії - Додон

Президент Молдови Ігор Додон заявив, що країна має відмовитися від збройних сил. Про це він сказав у інтерв’ю російській "Незалежній газеті", передає УНН.

Політика • 14 листопада 2017, 11:23  •  15505 перегляди
Молдова повинна відмовитися від армії - Додон

"Газпром" оскаржив рішення Стокгольмського арбітражу в спорі з "Нафтогазом"

Російське ПАТ "Газпром" 7 листопада оскаржило в суді Швеції проміжне рішення Стокгольмського арбітражу щодо спору з "Нафтогазом" стосовно контракту про постачання російського газу в Україну. Про це йдеться в звіті "Газпрому" щодо РСБУ, передає УНН.

Економіка • 14 листопада 2017, 11:23  •  12512 перегляди
"Газпром" оскаржив рішення Стокгольмського арбітражу в спорі з "Нафтогазом"

Президенти України та Словенії узгодили позиції напередодні саміту Східного партнерства

Президент України Петро Порошенко та президентом Словенії Борутом Пахором узгодили позиції напередодні П’ятого саміту Східного партнерства, передає УНН з посиланням на прес-службу Глави держави.

Політика • 14 листопада 2017, 11:22  •  11730 перегляди
Президенти України та Словенії узгодили позиції напередодні саміту Східного партнерства

ВРП відсторонила суддю госпсуду Сумської області

Вища рада правосуддя відсторонила суддю господарського суду Сумської області Олександра Коваленка від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності, передає УНН з посиланням на повідомлення прес-служби ВРП.

Кримінал та НП • 14 листопада 2017, 11:22  •  9783 перегляди
ВРП відсторонила суддю госпсуду Сумської області

Президент підписав указ про реалізацію проекту "Я маю право!"

Президент Петро Порошенко підписав указ про оголошення в Україні 2018 року роком реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!”. Про це повідомляє прес-служба АП, передає УНН.

Політика • 14 листопада 2017, 11:18  •  11510 перегляди
Президент підписав указ про реалізацію проекту "Я маю право!"