В "ЛНР" заявили про обвал шахти

3 грудня 2017, 16:51  •  16091 перегляди
Через снігопад в Ужгороді усю ніч працюватиме спецтехніка

3 грудня 2017, 16:40  •  9465 перегляди
Українська тенісистка Чернишова перемогла на другому поспіль турнірі в Туреччині

3 грудня 2017, 16:30  •  15463 перегляди
П'ятеро українок потрапили до топ-25 гонки переслідування Кубку світу з біатлону

3 грудня 2017, 15:47  •  6332 перегляди

У так званій "Луганської Народній Республіці" повідомили про обвал шахти "Черкаська" в м. Зимогір'я, повідомляють співробітники "МНС ЛНР", передає УНН.

Кримінал та НП • 3 грудня 2017, 16:51  •  16091 перегляди

Через сильні опади у вигляді мокрого снігу в Ужгороді до ранку працюватиме снігоочісна техніка, повідомляє УНН із посиланням на прес-службу Ужгородської міської ради.

Кримінал та НП • 3 грудня 2017, 16:40  •  9465 перегляди

Українська тенісистка Марина Чернишова стала переможницею турніру ITF з призовим фондом 15 тис. дол. в Антальї (Туреччина), повідомляє УНН з посиланням на Тенісний портал України.

Спорт • 3 грудня 2017, 16:30  •  15463 перегляди

У шведському місті Остерсунд в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону відбулася жіноча гонка переслідування, передає кореспондент УНН.

Спорт • 3 грудня 2017, 16:25  •  15366 перегляди

.

Аудіоновини • 3 грудня 2017, 16:18  •  5571 перегляди

Внаслідок бомбардувань, які були завдані військовою авіацією армії Сирії у неділю, 3 грудня, у районі Східна Гута, що розташований поряд зі столицею країни Дамаском, загинуло щонайменше 19 цивільних осіб, передає УНН з посиланням на DW.

Новини Світу • 3 грудня 2017, 16:13  •  11847 перегляди

Центровий збірної України Кирило Фесенко повернувся після лікування коліна та провів поєдинок регулярного чемпіонату італійської Серії А, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

Спорт • 3 грудня 2017, 16:07  •  14072 перегляди

У зв’язку з інтенсивним посиленням снігопаду на території Львівської області та з метою недопущення заторів автотранспорту та оперативного розчищення доріг від снігу введено обмеження руху вантажного автомобільного транспорту на автомобільних дорогах з 17:00 год. 3 грудня. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Львівській області, передає УНН.

Кримінал та НП • 3 грудня 2017, 16:00  •  15031 перегляди

Біля берегів Еквадору стався землетрус магнітудою 6,2. Про це свідчать дані Європейського середземноморського сейсмологічного центру (EMSC), передає УНН.

Новини Світу • 3 грудня 2017, 15:52  •  12238 перегляди