Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 18 жовтня 2018 07:45
Загрузка...
17940

ICU і Правекс-Банк представили нові інструменти для українських інвесторів

ICU і Правекс-Банк представили нові інструменти для українських інвесторів

КИЇВ. 6 грудня. УНН. Група ICU спільно з Правекс-Банк організували навчальний семінар для клієнтів, запросивши фахівців відомої британської компанії з управління активами FPP, які розповіли про особливості інвестиційної діяльності в світі, передає УНН.

"Інтеграція України в міжнародну фінансову систему є важливим кроком у розвитку країни. Ми намагаємося підвищити стандарти управління в Україні за рахунок залучення передового досвіду і кращих фахівців", - сказав керуючий партнер групи ICU Костянтин Стеценко.

На заході від FPP Asset Management, виступили Джонатан Нейл, головний інвестиційний керуючий і партнер FPP і Крістофер Едвардс, інвестиційний керуючий, партнер FPP. Джонатан Нейл, співзасновник компанії FPP і керуючий фонду FPP Global Emerging Markets Fund, управлінням якого він здійснює з моменту його створення в 1999. До створення FPP Asset Management в 1998, займав посаду директора в Pictet & Cie і відповідав за управління портфелем акцій в розмірі 3 млрд доларів сфокусованим на ринках країн з економікою, що розвивається. Крістофер Едвардс відповідає за макроекономічний аналіз і макроаналітічну частину моделі аналізу інвестицій (FPP Price Appraised Value model). До початку кар'єри в FPP у 2000, Крістофер очолював відділ по торгівлі цінними паперами на ринках, що розвиваються в компанії Henderson Global Investors, відповідаючи за розміщення активів і управління інвестиціями.

Організатори заходу пояснили, що спрощеною процедурою інвестування коштів за кордон скористалося лише невелика кількість українців. Причиною обмеженого попиту на цінні папери іноземних емітентів є відсутність інформації про можливі інструменти для інвестування і надійних партнерів.

У групі ICU відзначили, що розвиток фінансової грамотності населення є одним із пріоритетів розвитку України особливо напередодні пенсійної реформи. А транскордонна діяльність є одним з елементів розвитку фінансової системи країни для поступової інтеграції в ЄС.

Довідка: Група ICU - є незалежною інвестиційно-консалтинговою групою, що спеціалізується на ринках Центральної і Східної Європи. Група заснована в 2006 році і є лідером з управління активами в Україні. Власником компанії є її топ-менеджмент. Керуючі директора ICU - Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
загрузка...