Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
37170

Україна помилково внесла Естонію в список офшорних зон

Україна помилково внесла Естонію в список офшорних зон

КИЇВ. 18 січня. УНН. Україна помилково включила Естонію в список офшорних зон. Про це повідомив глава Міністерства внутрішніх справ Естонії Свен Міксер, передає УНН з посиланням на ERR.ee.

За словами С.Міксера, таке рішення було прийнято в Україні 27 грудня. Він вважає, що Естонія помилково виявилася в українському списку офшорних зон, оскільки уряд України неправильно інтерпретує закон про податок на прибуток.

"Ми підняли це питання через наше посольство з Президентом України, який висловив розуміння наших проблем, а також міністра фінансів і економічного радника прем'єр-міністра", - заявив глава МЗС.

С.Міксер також заявив, що такий розвиток подій підриває економічні відносини між двома країнами.

"Ми працюємо над усуненням цієї неприємної ситуації, щоб звести до мінімуму шкоду, завдану естонським компаніям в результаті цього сумного інциденту. Безсумнівно, такий розвиток підриває економічні відносини між двома країнами", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що нові власники офшорів, рахунки яких були арештовані в рамках спеціальної конфіскації, не зможуть повернути ці гроші.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram