"Шахтар" не зумів обіграти чинного чемпіона Болгарії

Київ  •  УНН

21 січня 2018, 03:07  •  13949 перегляди

КИЇВ. 21 січня. УНН. Донецький “Шахтар” розпочав серію товариських поєдинків на зборі у Туреччині спарингом із чемпіоном Болгарії “Лудогорцем”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу “оранжево-чорних”.

Старт першої половини лишився за болгарами — Натанаел пробив у поперечину, а два небезпечні удари Кешерю відбив Микита Шевченко. Поволі “оранжево-чорні” посунули супротивника від власних воріт, налагодили контроль м’яча й самі створили непоганий момент: Степаненко на швидкості увірвався до штрафного і в боротьбі із захисником відправив м’яч над хрестовиною. Донеччани багато комбінували поблизу штрафного майданчика номінальних гостей, однак відкрити рахунок вдалося саме суперникові. На 42-й хвилині Марселіньо з кута воротарського замкнув простріл праворуч.

Капітанська пов’язка у другому таймі перейшла до Сергія Кривцова саме він одразу по перерві ледве не вразив власні ворота, перериваючи простріл суперника, — врятувала штанга. Самі “гірники” активніше заграли в атаці й зрівняли рахунок: Ісмаїлі зручно пасував на 11-метрову позначку, звідки Олександр Зубков у дотик пробив голкіпера болгар — 1:1.

Уже за шість хвилин “Шахтар” вийшов уперед: цього разу Зубков виступив у ролі асистента і тонким пасом вивів на побачення з воротарем Факундо Феррейру, аргентинський бомбардир був влучним — 2:1. Та втім, так само швидко опоненти відквитали гол — Жоао Пауло ліворуч дістався штрафного й потужним ударом відправив м’яч під поперечину. Протягом часу, що залишався, “оранжево-чорні” були ближчими до перемоги (два небезпечні постріли Віктора Коваленка пройшли поруч із ціллю), але рахунок не змінився — 2:2.

“Шахтар” (1-й тайм): Шевченко, Петряк, Хочолава, Ракицький, Бутко, Алан Патрік (Фред, 14), Степаненко, Марлос, Тайсон (к), Дентіньо, Бланко Лещук;

“Шахтар” (2-й тайм): Кудрик, Додо, Кривцов (к), Гречишкін, Ісмаїлі, Пихальонок, Фред (Матвієнко, 71), Зубков, Коваленко, Бернард, Феррейра.

“Рахунок у таких поєдинках не є найважливішим. Ми зустрілися з лідером болгарського чемпіонату, який успішно подолав груповий етап Ліги Європи. Можливо, перший тайм у нас не надто вийшов через втому, адже ми проводимо по два інтенсивних тренування на день. Утім реалізували на полі те, що планували. Я побачив, хто як готовий і що команда в принципі являє собою наразі”, — розповів наставник українців Фонсека.

Примітно, що за “гірників” дебютував новачок з Бразилії захисник Додо.

Додамо, що 24 січня “Шахтар” проведе другий контрольний поєдинок на зборах у Туреччині — із загребським “Динамо”.

Нагадаємо, сьогодні Міжнародна федерація футболу (ФІФА) оновила світовий рейтинг національних збірних, в якому Україна посіла 35 місце.

Новини по темi

Військові оркестри сьогодні зіграють в українських аеропортах на честь "кіборгів"

21 січня 2018, 02:45  •  15162 перегляди
Збірна України з біатлону оприлюднила заявку на участь в Олімпійських іграх

21 січня 2018, 02:43  •  14093 перегляди
Минулої доби у зоні АТО один військовослужбовець ЗСУ зазнав поранення, четверо отримали бойові травми

21 січня 2018, 01:26  •  11285 перегляди

Донецький “Шахтар” розпочав серію товариських поєдинків на зборі у Туреччині спарингом із чемпіоном Болгарії “Лудогорцем”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу “оранжево-чорних”.

Спорт • 21 січня 2018, 03:07  •  13949 перегляди

Сьогодні, 21 січня, на честь захисників Донецького аеропорту в українських аеропортах зіграють військові оркестри. Про це повідомив полковник речник Міністерства оборони України з питань АТО Максим Праута під час прес-брифінгу, передає УНН.

Суспільство • 21 січня 2018, 02:45  •  15162 перегляди

Після закінчення гонок переслідування в рамках 6-го етапу Кубку світу в Антхольц-Антерсельві (Італія), остаточно визначилася заявка національної команди України на Олімпійські Ігри-2018 в Пчьончхані. Про це іфномрує прес-служба Федерації біатлону України, передає УНН.

Спорт • 21 січня 2018, 02:43  •  14093 перегляди

Протягом минулої доби у зоні проведення антитерористичної операції бойовики незаконних збройних формувань так званих “Л/ДНР” 6 разів порушили режим тиші. Внаслідок обстрілів один військовослужбовець сил АТО зазнав поранення, ще четверо отримали бойові травми. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-центр штабу АТО.

Кримінал та НП • 21 січня 2018, 02:39  •  11283 перегляди

Внаслідок ускладнення погодних умов залишаються знеструмленими 322 населених пункти у чотирьох областях. Про це повідомляє УНН з посиланням на в повідомлення Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Суспільство • 21 січня 2018, 02:27  •  12564 перегляди

Сьогодні в Україні очікується хмарна погода з проясненням, у південних, східних, Дніпропетровській, Кіровоградській та Полтавській областях складні погодні умови: мокрий сніг та дощ, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу. Про це повідомляє УНН з посиланням на Український гідрометцентр.

Суспільство • 21 січня 2018, 02:20  •  11181 перегляди

Національний банк України на 21 січня 2018 року встановив офіційний курс банківських металів, передає УНН з посиланням на інформацію Курс Денег.

Економіка • 21 січня 2018, 02:13  •  16364 перегляди

На сьогодні офіційний курс гривні встановлено на рівні 28,77 грн/дол. , передає УНН з посиланням на Курс Денег.

Економіка • 21 січня 2018, 02:10  •  10926 перегляди

Сьогодні в Україні відбудуться перші вибори старости села Слобідка Козлівської селищної об’єднаної територіальної громади Тернопільської області. Загалом з 21 січня по 4 березня 2018 року обиратимуть 15 старост у 10 об'єднаних територіальних громадах, передає УНН з посиланням на повідомлення прес-служби Центральної виборчої комісії.

Політика • 21 січня 2018, 01:43  •  26592 перегляди

Американський військовий вертоліт Apache розбився в Каліфорнії під час тренувальної місії у гарнізоні Форт Ірвін, штат Каліфорнія. Про це повідомляє УНН з посиланням на Fox News.

Новини Світу • 21 січня 2018, 01:26  •  11285 перегляди