Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
37965

У боротьбі з пропагандою Україна є прикладом для інших країн світу - посол Британії

У боротьбі з пропагандою Україна є прикладом для інших країн світу - посол Британії

Джудіт Гоф

КИЇВ. 2 лютого. УНН. У боротьбі з пропагандою Україна є прикладом для решт країн світу, і зокрема для Великої Британії. Про це сьогодні на конференції в Києві заявила посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф, передає кореспондент УНН.

“Канали пропаганди, що поширюють нісенітницю, часто беруть інформацію з достовірних джерел і спотворюють її в контексті власних ворожих мотивів”, — підкреслила посол.

За її словами, бувають і ситуації, коли дезінформація виникає і з інших причин.

“Так, минулого року невдала перевірка фактів одним британським таблоїдом призвела до поширення статей, в яких Київ зображено одним з найнебезпечніших міст у світі поряд з Могадішо і Дамаском. Ніхто в редакції не спромігся перевірити першоджерело датуванням 2014 року. Це лише один приклад з України, яка відчуває вплив дезінформації та пропаганди на власному досвіді”, — розповіла Гоф.

За словами посла, в результаті цього досвіду зараз Україна веде шлях в плані протидії та запобігання дестабілізаційних наслідків дезінформації.

“Україна є прикладом для решт країн світу, і для моєї країни особисто”, — зазначила вона.

Нагадаємо, П.Порошенко у Давосі заявив, що дезінформація та популізм є найбільшою небезпекою для Європи, США та України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram